Tsundere Akuyaku Reijou Liselotte to Jikkyou no Endou-kun to Kaisetsu no Kobayashi-san

Dışarıdan bakıldığında otome kötü kadını Liselotte, neresinden tutsanız elinizde kalan saf bir kötü karakterdir. Ancak günlüğü ifşa olduğunda anlaşılır ki o, Prens Siegward'a karşı olan gerçek hislerini ve yaşadığı acıları her zaman saklamıştır. Bunları her zaman saklı tutarken, şeytani bir cadı onu ele geçirir ve tsundere bir kötü kadın için trajik bir son olan ölümüne sebep olur. MagiKoi denen oyunun kodlarında yazılan hikaye hep böyle ilerler.

Yayıncılık kulübü üyeleri olan Aoto Endou ve Shihono Kobayashi bu oyunu oynamaya karar vermiştir. Bir başka evrende, Prens Siegward onların seslerini sanki bir tanrı ve tanrıçalarmışçasına duyar. Bu sesler Prensin daha önce hiç fark edemediği bir şeyi fark etmesini sağlar: Liselotte aslında aşırı sevimli birisidir!

Bu oyunda başa sarmak yok, kötü karakteri yenip, talihsiz geleceği değiştirmek için tek şansları olacak. Gelecek yıllarda ülkeye zenginlik ve büyüklük getirecek bu ikili, Yorumcu Endou ve Renkli Eleştirmen Kobayashi olarak bilineceklerdir!


Alternatif Adlar
İngilizce:

Endo and Kobayashi Live! The Latest on Tsundere Villainess Lieselotte

Diğer:

Tsunlise

Orjinal Adı:

ツンデレ悪役令嬢リーゼロッテと実況の遠藤くんと解説の小林さん

Seri Bilgileri
Ülke: Japonya
Puan: 10.0
Kategoriler: Komedi Fantastik Romantizm
Tipi: TV
Durum: Devam Ediyor
Yayın Tarihi: 07 Ocak 2023 Cumartesi
Bölümler: 3/12
MyAnimeList İstatistikleri
Puan: 7.43/10 (3,061 kişi tarafından)
Sıra: #1966
Bilinirlik: #3172
Diğer
Yaş Sınırı: 13 yaş ve üzeri
Bölüm Süresi: 24 dk
Çeviri Bilgileri
Çeviren Fansublar: Tranimeizle