Destek Ol

Merhabalar, ortaya daha fazla proje çıkarmamız için sizde ekibimize destek olabilirsiniz. Ekibimiz gönüllü çalışmaktadır, çalışma prensiplerimiz değişmeyecektir, yaptığınız destekleri önce masrafları karşılamak ardından kapasitemizi arttırmak amacıyla kullanmaktayız.

Destek Paketleri:
Fani Ötesi: 10₺ – Almak İçin Tıkla:  1 AYLIK 
–  3 AYLIK  –  6 AYLIK
Gerçek Üstat: 20₺ – Almak İçin Tıkla:  1 AYLIK  –  3 AYLIK  –  6 AYLIK
Savaş Kralı: 30₺ – Almak İçin Tıkla:  1 AYLIK  –  3 AYLIK  –  6 AYLIK
Yüce Ruh: 40₺ – Almak İçin Tıkla:  1 AYLIK  –  3 AYLIK  –  6 AYLIK
Antik Şeytan: 50₺ – Almak İçin Tıkla:  1 AYLIK  –  3 AYLIK  –  6 AYLIK
Tanrısal Varlık: 100₺ – Almak İçin Tıkla:  1 AYLIK  –  3 AYLIK  –  6 AYLIK

Toplu Alım Avantajı ve Not: 2 aylık alana 1 ay, 4 aylık alana 2 ay, 9 aylık alana 3 ay hediye. Ne kadar toplu öderseniz hem siz avantajlı oluyorsunuz hem bizim düzeni sağlamamız daha kolay oluyor. Fani Ötesi hariç tüm paketlerimizde Google Drive ile seri arşivimize ve erken erişim serilere erişim hakkı ayrıca VIP Discord rolü kazanıyorsunuz.

 

Nasıl Paket Alırım?
Yukarıdaki linklerle ödeyip alabilirsiniz, discord sunucumuzda bulunmak zorunludur. Açıklama kısmınıza discord inizi ve gmail adresinizi ekleyiniz. Komisyonsuz direk bize aktarmak isterseniz ödemeden önce Discord sunucumuz üzerinden “Barkin#7452″ kişisine mesaj atıp iletişime geçin sizi yönlendirir. https://discord.gg/J2zHbvW


Destekçilere özel erken erişim serilerimiz olduğu gibi ayrıca sitedeki tüm serileri Google Drive üzerinden indirebilecek ve izleyebileceksiniz. Bu seriler sürekli artmakta ve değişmektedir Discord üzerinden neler olduklarını sorabilirsiniz.