High School DxD New 2.Sezon 9.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Şubat 12, 2021 · 173 Görüntülenme · Ekleyen: DonghuaTR · Seriler High School DxD New
Büyüt
Işıkları Kapat
İzledikten sonra seriyle veya çeviriyle ilgili yorumlarınızı esirgemeyin, destekçi olursanız seviniriz.

High School DxD New 2.Sezon 9.Bölüm indir, High School DxD New 2.Sezon 9.Bölüm izle, High School DxD New 2.Sezon 9.Bölüm türkçe altyazılı izle, beğenme ve paylaşma düğmelerine tıklamayı unutmayın. High School DxD New serisi DonghuaTR sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

ShinigamiKhan

High School DxD New

High School DxD New, High School DxD Dai 2-ki, High School DxD 2nd Season, High School DxD Second Season, Highschool DxD 2, ハイスクールD×D NEW
Puan: 7.54
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12
Hyoudou Issei tek dileği ilerde birgün kendi haremini kurmak olan bir liselidir. Öyle şansızdır ki daha bir kızla ilk buluşmasında ölümcül bir şekilde yaralanarak ölüme terk edilmiştir. Gremory klanının varisi olan Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak yeniden dirilir. Issei farkında olmadan kendini düşmüş melekler ve şeytanlar arasındaki bir şavaşın tam ortasında bulur. Ölüp şeytanın uşağı olarak dirilmiş Issei ne kadar şansız da olsa harem hayalinin tam ortasındadır aslında... Serinin ikinci sezonudur.   Diğer İsimleri: High School DxD Dai 2-ki, High School DxD 2nd Season, High School DxD Second Season, Highschool DxD 2, ハイスクールD×D NEW Uyarlama: High School DxD (Novel) Önceki Hikâye: High School DxD OVA Sonraki Hikâye: High School DxD New: Oppai, Tsutsumimasu!

Yorum