Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen 1.Sezon 8.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Kasım 26, 2020 · 1152 Görüntülenme · Ekleyen: Sioux · Seriler Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen
Büyüt
Işıkları Kapat
İzledikten sonra seriyle veya çeviriyle ilgili yorumlarınızı esirgemeyin, destekçi olursanız seviniriz.

Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen 1.Sezon 8.Bölüm indir, Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen 1.Sezon 8.Bölüm izle, Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen 1.Sezon 8.Bölüm türkçe altyazılı izle, beğenme ve paylaşma düğmelerine tıklamayı unutmayın. Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen serisi DonghuaTR sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Crown // www.puzzlesubs.com // discord.gg/mw3hcUw

Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen

キミと僕の最後の戦場、あるいは世界が始まる聖戦
Puan: 6.55
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12
Bilim alanında ilerlemiş İmparatorluk ile cadıların diyarı Nebulis arasında büyük bir savaş yıllardır süregelmekteydi, ta ki İmparatorluk'un en güçlüsü ünvanını en genç yaşta alan şövalye hasım ülkenin prensesi ile tanışana kadar. Can düşmanları olmalarına rağmen şövalye, prensesin güzelliğine ve ağırbaşlılığına, prenses de şövalyenin gücüne ve yaşayış biçimine vuruldu. Bir gün aralarındaki savaşın bitmesine izin verilecek mi?   Diğer İsimleri: Our Last Crusade or the Rise of a New World, The Last Battlefield Between You and I, or Perhaps the Beginning of the World's Holy War, Kimisen, キミと僕の最後の戦場、あるいは世界が始まる聖戦 Uyarlama: Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen (Novel)

Yorum