Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 1.Sezon 1.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Eylül 22, 2020 · 118 Görüntülenme · Ekleyen: DonghuaTR · Series Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
Büyüt
Işıkları Kapat
İzledikten sonra seriyle veya çeviriyle ilgili yorumlarınızı esirgemeyin.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 1.Sezon 1.Bölüm indir, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 1.Sezon 1.Bölüm izle, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 1.Sezon 1.Bölüm türkçe altyazılı izle, beğenme ve paylaşma düğmelerine tıklamayı unutmayın. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! serisi DonghuaTR sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

aybertocarlos / www.puzzlesubs.com

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

この素晴らしい世界に祝福を!
Puan: 8.16
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 10
İçine kapanık bir oyunsever olan Satou Kazuma'nın hayatı bir trafik kazası sonucu sona erecektir...Öyle olmalıydı, ancak gözünü açtığında karşısında kendisini bir tanrıça olarak tanıtan bir kız gördü. "Hey, bende senin yararına bir şey var. Başka bir Dünya'ya gitmek ister miydin?Ancak yanında tek bir şey götürebilirsin." "O halde seni götürmek istiyorum." İşte bu noktada reankarne olmuş Kazuma'nın Şeytan Kral ile olan mücadelesi başlıyor. Ancak birçoğunuzun düşündüğünün aksine bu yolculuk sürekli bir yiyecek, içecek ve barınak arayışı olacaktır. Kazuma'nın sakin bir hayat sürmek istemesine karşın Tanrıça'nın sürekli çıkardığı problemler kısa süre sonra Şeytan Kral'ın ordusunun dikkatini çekecektir.   Diğer İsimleri: KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!, Give Blessings to This Wonderful World!, この素晴らしい世界に祝福を! Uyarlama: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (Novel) Karakter Hikâyesi: Isekai Quartet, Isekai Quartet 2, Isekai Quartet 3 Yan Hikaye: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kono Subarashii Choker ni Shukufuku wo! Sonraki Hikâye: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir