Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e 1.Sezon 5.Bölüm

Anime Sub Yüklenme Ağustos 1, 2020 · 3260 Görüntülenme · Ekleyen: DonghuaTR · Seriler Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e
Büyüt
Işıkları Kapat
İzledikten sonra seriyle veya çeviriyle ilgili yorumlarınızı esirgemeyin, destekçi olursanız seviniriz.

Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e 1.Sezon 5.Bölüm indir, Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e 1.Sezon 5.Bölüm izle, Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e 1.Sezon 5.Bölüm türkçe altyazılı izle, beğenme ve paylaşma düğmelerine tıklamayı unutmayın. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e serisi DonghuaTR sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Serhan – KuroYukiHime \ www.tempestfansub.com

Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e

魔王学院の不適合者 ~史上最強の魔王の始祖、転生して子孫たちの学校へ通う~
Puan: 7.33
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13
2000 yıl geçtikten sonra acımasız iblis efendisi yeniden hayat buldu! Ama iblis efendileri adaylarını yetiştirme akademisindeki seviyesi “acemi”!? İnsanları, elementleri ve tanrıları yok etme yeteneğine sahip, uzun süren sayısız savaş ve mücadeleden sonra iblis efendisi Arnos, tüm bun olaylardan dolayı hastalandı, yorgun düştü ve barışçıl bir dünya özlemi duydu, bu yüzden gelecekte reenkarne olmaya karar verdi. Ancak reenkarnesinden sonra onu bekleyen şey barışa çok alıştığından dolayı büyülü güçlerin çok zayıflaştığı bir dünya!   Diğer İsimleri: The Misfit of Demon King Academy, The Misfit of Demon King Academy: History's Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants, 魔王学院の不適合者 ~史上最強の魔王の始祖、転生して子孫たちの学校へ通う~ Uyarlama: Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou (Novel)

Yorum