1. Sezon

Aishen Qiaokeli-ing…

G.CMay Animation & Film
15 episodes · Anime Completed 爱神巧克力ING...
7.10

Jiang Hao Yi, başını belaya sokmaktan aşırı derecede korkan bir lise öğrencisiyken bir anda kendini okulunun Hareminin başında bulur ve bir sürü güzel kız kendini ona adar. En büyük problem Jiang Hao kendini ona adayan kızlardan bi haberdir! Neler oluyor böyle?

Sonraki Hikâye: Aishen Qiaokeli-ing…II
Özet Hikâye: Aishen Qiaokeli-ing: Wanjie Jinian

Bai Ye Ling Long

Seven Stone Entertainment
25 episodes · Anime Completed 白夜玲珑
6.59

Her şey internet arkadaşının onunla konuşmayı kesmesiyle başladı. Nedenini öğrenmesinin ardından hayatı beklenmedik bir şekilde değişti. Yavaş yavaş o doğmadan önce başlayan gerçek geçmişini öğrenecektir.

Diğer İsimler: Whited Nighttime, Baiye Linglong, 白夜玲珑

Chou Yuu Sekai: Being the Reality

Asahi Production, Success Corp.
20 episodes · Anime Completed 超游世界 -BEING THE REALITY-
6.30

Sıcak kanlı liseli bir genç, gizemli kadın bir silahşör ve öngörülemez karanlık emo bir kız. Gerçekliği ve oyunu birbirinden ayırmak imkansızlaşıyor! Bu dünyadaki inanılmaz yolculuklarında acaba onları ne tür komplolar bekliyor!

Diğer İsimleri: World of Super Sand Box: Being the Reality, Chao You Shijie, 超游世界 -BEING THE REALITY-

Douluo Dalu

Sparkly Key Animation Studio
26 episodes · Anime Completed 斗罗大陆
7.88

Tang San, gizli silahların yaratılması ve idaresine adanmış Tang Dış Mezhebi’de hayatını geçirdi. Gizli mezhebin gizli sırrını çaldığında sanatının en üst noktasına ulaştı, tek çıkış yolu ölümdü. Fakat kendini ölümcül Cehennem Zirvesinden attıktan sonra farklı bir dünyada, her insanın kendine has bir ruhuna sahip olduğu ve bu güçlü ruhların gelişerek Ruh Ustası olduğu Douluo Dalu dünyasında yeniden doğdu. Tang San’da uyanan ruh, faydasız bir ruh olan Mavi Nehir Çimeniydi. Acaba Tang San yüksek Ruh Ustası sıralamasına ulaşmanın zorluklarını aşabilir ve mezhebinin şanını bu yeni dünyaya getirebilir mi?

Diğer İsimleri: Combat Continent, Soul Land, 斗罗大陆

Uyarlama: Douluo Dalu (Manhua)
Sonraki Hikâye: Douluo Dalu 2nd Season

Hitori no Shita: The Outcast

Namu Animation
12 episodes · Anime Completed 一人之下 THE OUTCAST
6.78

Bir gün, Zhung Chulan mezarlıkta zombilerin saldırısına uğrar. Bu sırada, elindeki bıçağı fırlatarak bir kızın hayatını kurtarır. Kız Chulan’a hayatındaki zorluklara göğüs germesini söyler ve yanından ayrılır. Ardından Chulan kızla üniversitede tekrar karşılaşır. Bu andan sonra Zhang Chulan’ın kaderi değişmeye başlar. Karşısına özel güçlere sahip bireyler çıkmaya ve bu bireyler arasında özel yetenekleri içeren savaşlar çıkmaya başlar. Her bölüm yeni bir gizemi açığa çıkaracaktır.

Diğer İsimleri: Hitori no Shita – The Outcast, 一人之下 THE OUTCAST

Uyarlama: Yi Ren Zhi Xia (Manhua)
Sonraki Hikâye: Hitori no Shita: The Outcast 2nd Season

Hitori no Shita: The Outcast 2nd Season

Haoliners Animation League
24 episodes · Anime Completed 一人之下 THE OUTCAST 2ndシーズン
7.42

Hitori no Shita: The Outcast serisinin ikinci sezonudur.

Diğer İsimleri: Hitori no Shita – The Outcast 2, hitorinoshita – The Outcast, 一人之下 THE OUTCAST 2ndシーズン

Önceki Hikâye: Hitori no Shita: The Outcast

Huyao Xiao Hongniang

Haoliners Animation League
13 episodes · Anime Completed 狐妖小红娘
7.28

Gerçek aşk asla bitmez. Bir insan ve yarı ölümsüz bir youkainin arasında olsa bile. Neyse ki Tilki Ruhu Youkai, insanlarında reenkarne olmasına olanak sağlayan bir çözüm keşfetti. Böylelikle sevgililer Tilki Ruhu Çöpçatan Servisi’nin de desteğiyle zamanla geçmişteki hayatlarının hatıralarını hatırlayıp sevgili youkaileri ile her şeye yeni baştan başlayabiliyorlar.

Yi Qi Dao Birliği’nden özgürlüğünü isteyen güçlü taoist bir insan (Bai Yuechu) ve itibarı mahvolmasına rağmen ünlü bir çöpçatan olmayı hayal eden küçük, masum bir tilki ruhunun (Tushan Susu) kader tarafından yolları tekrar kesişir, Yuechu ve Susu gerçekte ve eskiden kim olduklarını keşfedeceklerdir.

Diğer İsimleri: Fox Spirit Matchmaker, Enmusubi no Youko-chan, Huyao Xiao Hongniang: Xia Sha, 狐妖小红娘

Uyarlama: Xiangsishu Xia (Manhua)
Sonraki Hikâye: Huyao Xiao Hongniang: Wangquan Fugui

Kami no Tou

Telecom Animation Film
13 episodes · Anime Ongoing 神之塔 -Tower of God-
8.07

Hayatının büyük kısmını büyük ve gizemli kalenin altında geçirmiş, yalnız yakın arkadaşı Rachel ile birlikte olan 25. Bam isimli çocuğu konu alıyor. Rachel kaleye tam girdiğinde Bam kapıyı açmayı başarıyor ve en yakın arkadaşını bulmaya çalışırken bu kalenin her katının zorluklarıyla yüzleşiyor.

Diğer İsimleri: 神之塔 -Tower of God-, Sin-ui Tap, Tower of God

Uyarlama: Tower of God (Manhwa)

Kingdom

Studio Pierrot
38 episodes · Anime Completed キングダム
8.11

Savaşların ve krallık mücadelelerinin olduğu dönemde eski Çin’de, anne ve babalarını savaşta kaybetmiş Shin ve Hyou adında iki çocuk yaşamaktadır. Hayatlarına köle olarak devam eden bu iki çocuğun en büyük hayali kölelikten kurtularak büyük bir general olmaktır.

Bir gün bu iki çocuğu gören devlet büyüklerinden Shou Bunkun, Hyou’yu kraliyet sarayında yetiştirmek üzere yanına alır. Shin ise hayatına yalnız devam etmeye başlar.

Yakın zamanda Çin Kralı’nın kardeşi tarafından bir isyan başlatılır ve Hyou yaralı kurtularak Shin’in yanına döner. Shin’e bir köy haritası vererek oraya gitmesini ister ve hayatını kaybeder.

Şok içinde haritadaki yere giden Shin, vardığında Hyou’ya birebir benzeyen biriyle karşılaşır. Bu Çin Kralı Ei Sei’dir. Hyou aslında Çin Kralı’nı korumak için kullanılmıştır.

Diğer İsimleri: キングダム

Uyarlama: Kingdom (Manga)

Sonraki Hikâye: Kingdom 2nd Season

Ling Feng Zhe

Wawayu Animation
7 episodes · Anime Ongoing 领风者
5.88

Karl Marx’ın karısıyla olan romantik ilişkisi, dostlarıyla görüşmeleri ve fikirleri anlatılmaktadır.

Diğer İsimleri: The Leader, Karl Marx The Animation, 领风者

Ling Jian Zun

30 episodes · Anime Ongoing 灵剑尊
7.02

Ruh kılıcı, gökte, yerde ve üç dünyada kükrediği anda, egemen olarak hüküm süreceğim! Boyun eğmeyen her kim olursa ölür!

Diğer İsimler: Spirit Sword Sovereign, 灵剑尊

Sonraki Seri: Ling Jian Zun 2nd Season

Meng Qi Shi Shen

Wawayu Animation
12 episodes · Anime Completed 萌妻食神
7.35

Ye Jia Yao, zamanda geriye giderek kendini Ye Jin Xuan’ın vücudunda bulur. Sonunda basit bir hayat sürme ve Huai Song’un en iyi restoranını açma hayalini gerçekleştirmenin mümkün olacağını düşünür.

Diğer Adları: Mengqi Shishen, Adorable Food Goddess, Cinderella Chef, 萌妻食神

Mi Yu Xing Zhe

Thundray
12 episodes · Anime Completed 迷域行者
7.45

Bir büyücü, bir kadın doktor, bir çeteci, bir arkeolog profesörü, bir polis, bir torbacı ve bir iş adamı… Bir gün uyandıklarında bu sıradan grup insan kendilerini ıssız bir adada hapis olarak bulurlar. Etrafları ilkel kabilelerle, mutant virüslerle ve sayısız ölüm kalım olaylarıyla sarılmıştır. Kurtulmak ve kaçmak için neler yapacaklar?

Diğer İsimleri: Uncharted Walker, 迷域行者

Mo Dao Zu Shi

B.CMAY PICTURES
15 episodes · Anime Completed 魔道祖师
8.56
Şeytan Tarikatı’nın kurucusu Üstad-ı Azam Wei Wuxian hayatını serkeşlik içinde geçirmiş, neden olduğu kaotik olaylar yüzünden milyonların ahını almıştır. En yakın dostu da kendisine ihanet edince, Dörtler’in Höyükler Baskını esnasında canından olmuştur. Mistik klanların aylar süren reenkarnasyon ritüelleri sonuçsuz kalmasına rağmen, 13 yıl sonra deli bir oğlanın ruh çağırma ayiniyle vücuduna reenkarne olur. Ancak, Gusu Lan Klanı’nın Wangji Efendi’siyle yollarının tekrar kesişeceğinden bihaberdir.

Diğer İsimleri: Modao Zushi, Grandmaster of Demonic Cultivation, The Founder of Diabolism, The Founder of Evil Magic, 魔道祖师

Sonraki Seri: Mo Dao Zu Shi 2

Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge

Sparkly Key Animation Studio
60 episodes · Anime Ongoing 秦时明月 姐妹篇:天行九歌
7.15

MÖ: 722-MÖ 481 İlkbahar ve Sonbahar Döneminin ( MÖ: 722-MÖ 481) kaybolması ile Savaşan Devletler Çağı adıyla anılan dönemde başladı. 170 küçük devlete bölünen hanedanlıktan ayakta kalan Qin, Yan, Zhao, Qi, Chu, Han ve Wei Hanedanlığı arasında, en zayıfı olarak bilinen Han Devleti’nin yaşlanan Kralı, iç mücadeleler nedeniyle zayıflamıştı. Güçlü QİN Devleti tarafından da tehdit ediliyor. Bilinmeyen asıl en büyük tehdit Han’ın Büyük Generali Ji Wuye ve emrinde çalışan her biri askeri, finans, politika ve casusluk konusunda uzmanlaşmış, alacakaranlık’ ın Dört Korkunç Savaşçı… Başkalarının gözünde toy görülen Han’ ın Dokuzuncu Prensi Han Fei, bu güç oyununa gönüllü olarak dahil oldu. İç meselelerin üstesinden gelebilmek ve daha güçlü bir Han Devleti kurmak umuduyla, Prens kendisini destekleyen Wei Zhuang Zhang Liang, Zinu ve Nong Yu ile birlikte bataklık grubunu kurarak hedeflerine doğru ilerlemekteler…. İlerideki yol tahmin edilemez ve düşman güçlü ve kurnaz.

Diğer Adları: Qin’s Moon: Nine Songs of the Moving Heavens, The Legend of Qin: Nine Songs of the Sky, 秦时明月 姐妹篇:天行九歌

Karakter Hikâyesi: Qin Shi Ming Yue: Bai Bu Fei Jian, Qin Shi Ming Yue: Zhu Zi Bai Jia, Qin Shi Ming Yue: Ye Jin Tianming, Qin Shi Ming Yue: Wanli Changcheng, Qin Shi Ming Yue 3D: Dianying Longteng Wanli, Qin Shi Ming Yue: Junlin Tianxia

Yan Hikâye: Qin Shi Ming Yue: Kong Shan Niao Yu

Sonraki Hikâye: Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge 2nd Season

Quanzhi Fashi

Shanghai Foch Film Culture Investment
12 episodes · Anime Completed 全职法师
7.43

Her şey birden değişmişti. Okulu artık büyücülük dersi veriyordu. Arkadaşları ise sürekli büyücülükten bahsediyordu. Değişen bu şeylere karşı değişmeyen şeyler de vardı elbette. Mo Fan azminden hiçbir şey kaybetmemişti ve sadece kendisinin yapabileceği şeyler olduğunun farkına varmıştı.

Diğer İsimleri: Quan Zhi Fa Shi, Full-Time Magister, 全职法师

Sonraki Hikâye: Quanzhi Fashi 2nd Season

Quanzhi Gaoshou

G.CMay Animation & Film
12 episodes · Anime Completed 全职高手
8.06

Glory isimli online oyunda Ye Xiu profesyonel oyuncular arasındadır. Ne var ki çeşitli sebeplerden ötürü takımdan atılır. Profesyonel oyuncular sahnesinden inmesinden sonra ise internet kafede bir iş bulur. Glory oyununun 10. sunucusu açıldığı vakit kendisini bir kez daha oyuna atar. 10 yıllık tecrübe ve yaşadıkları ile zirveye giden yolu tekrar adımlıyordur.

Diğer adları: Quan Zhi Gao Shou, Full-Time Expert, Master of Skills, The King’s Avatar, 全职高手

Uyarlama: Quanzhi Gaoshou (Manhua)
Önceki Hikâye: Quanzhi Gaoshou zhi Dianfeng Rongyao
Sonraki Hikâye: Quanzhi Gaoshou Specials

Rang Wo Men Shao Ba

2 episodes · Anime Completed 让我们烧吧
5.98

Terkedilmiş Xiao Yong çaresizce liseye girer. Terkedilmiş olmanın bezdiriciliğinden kurtulmak için, bir okul kulübüne -FFF- katılır. Sonradan öğrenir ki FFF kulübü birkaç büyücü tarafından kurulmuş bir Sapkınlık Engizisyonuymuş. Grup sınavında, Xiao Yong yok edici ateş büyüsünü uyandırır. O günden sonra, önünde muhteşem bir lise hayatı vardır.

Diğer İsimleri: Fire X Fire, Rang Women Shao Ba, Let Us Burn, 让我们烧吧

Shi Xiong

L²Studio
41 episodes · Anime Completed 尸兄
6.63

XiaoFei, H şehrinde yaşayan sıradan bir vatandaştır. Ne var ki şebeke suyuna bir virüs bulaşmasıyla şehirdeki insanlar birer birere zombiye dönüşmeye başlar. Bu olay kahramanımızın başından geçecek saçma olayların da başlangıcını oluşturur.

Diğer İsimleri: Zombie Brother, 尸兄

Sonraki Hikâye: Wo Jiao Bai Xiaofei

Tong Ling Fei

Haoliners Animation League
16 episodes · Anime Completed 通灵妃
7.93

Qian Yunxi, özel bir güçle doğan bir hükümdarın en büyük kızıydı. Bundan dolayı o, ”anormal” olarak anıldı ve Lin Yun Dağı’na yükseltildi.16 yaşına bastığında, küçük kız kardeşinin yerine Ye Ailesi’nden birisiyle evlenmek zorunda kaldı. Söylentilere göre Ye Youming tuhaf, soğuk ve zalim bir adamdı. Bakalım kader Qian Yunxi’yi nereye sürükleyecek?

Diğer Adları: Psychic Princess, 通灵妃

Tong Zhi Zhe

10 episodes · Anime Completed 通职者
6.59

On parmağında on marifet olan birisi her tür işi eksiksiz bir şekilde yapar. Ezik Zhang Dabao ise elinden her iş gelen birisidir ancak yaşam biçimi o kadar da etkileyici değildir. Bir gün, güzel bir kadının sapık tarafından taciz edildiğine şahit olur ve kadın Dabao’dan yardım ister. Dabao yardım etmeyi kabul eder ve daha önce dünyada görülmemiş bir görevi üstlenir.

Diğer adları: Jack of All Trades, 通职者

Wan Jie Xian Zong

40 episodes · Anime Completed 万界仙踪
7.47

Ye Xingyun’un ustası Yu Huanxian gitti ve arkasında dev gibi bir mezhep bıraktı. Ye Xingyun mezhebin yeni lideri oldu ve çok tehlikeli bir yola girişti, ama kendi stratejisiyle ve mezhebin ustalarının yardımı ile, Büyük Hanedanlığa karşı her türden stratejiyi uygulayarak onu devirmeye çalışacaktı.

Diğer Adları: Wanjie Xianzong, Wonderland, The Wonderland of Ten Thousands, 万界仙踪

Alternatif Hikâye: Wan Jie Chun Qiu
Sonraki Hikâye: Wan Jie Xian Zong 2rd Season

Wangu Xian Qiong

Haoliners Animation League
12 episodes · Anime Completed 万古仙穹
7.04

Kutsal Dao sonsuzdur, ama ömrü kısıtlıdır. Cenneti ve Dünya’yı satranç tahtası yapar. 21. yüzyıldan Gu Hai bambaşka bir dünyaya götürülür ve bölgenin ticaretinde söz sahibi olur. Savaş zamanında taktikleriyle Chen İmparatorluğunun Song İmparatorluğunu yenmesine yardım eder. Cennetten bir perinin dikkatini çeker ve bu peri ona başarması için bir görev verir, böylece yolculuk başlar. Ama bu tüm dünyaya kaos ve felaket getirebilir.

Diğer İsimleri: Everlasting Immortal Firmament, 万古仙穹

Sonraki Hikâye: Wangu Xian Qiong 2nd Season

Wo de Ni Tian Shen Qi

Haoliners Animation League, Pb Animation Co. Ltd.
16 episodes · Anime Completed 我的逆天神器
6.62

Bir gün Chang Tian saldırıya uğrarken yanlışlıkla onu kötü bir kaderden koruyacak olan Xiao Bai adında bir eseri uyandırır. Sonrasında kendini onun gibi eserleri uyandırmış olan kişilerle bir savaş alanında bulur.

Diğer İsimler: Wo De Nitian Shenqi, My Holy Weapon, 我的逆天神器

Wu Dong Qian Kun

Shanghai Motion Magic
12 episodes · Anime Completed 武动乾坤
7.45

Öz-Külvitasyon yolculuğunda, Nirvana’ya erişmek, yaşam ve ölümde ustalaşmak ve Reankarnasyon üzerinde güç elde etmek için Ying ve Yang’ı, iyi şansı kontrol edebilmek gerekir. Bu Dövüş Sanatlarının zirvesinde olan Lin Dong’un gökleri yarıp, evreni sallama hikayesi!

Diğer İsimleri: Martial Universe, Martial Movement Upheaval, Earth-Shattering Martial Arts, 武动乾坤

Wu Geng Ji

Sparkly Key Animation Studio
30 episodes · Anime Completed 武庚纪
7.63

Shang Krallığı yıllarca tanrıların buyruğu altında hüküm sürmüştür ama başa geçen yeni kral, tanrıları dinlememe kararı almıştır. Bunun üzerine tanrılar da Shang kralını yenmesi için Zhou kralını görevlendirir.

Diğer İsimler: The Legend and the Hero, Feng Shen Ji, Chronicles of the God’s Order, 武庚纪

Uyarlama: Feng Shen Ji (Manhua)
Sonraki Hikâye: Wu Geng Ji 2nd Season

Wu Shen Zhu Zai

80 episodes · Anime Ongoing 武神主宰
7

Üç yüz yıl sonra, Tianwu anakarasının uzak bir bölümünde, Qin Chen ile aynı ada sahip bir çocuk yanlışlıkla onun iradesini devraldı. Daqi Ulusal Ordusunun Kralı Dingwu’nun sevgili torunu olarak, Soy Babasının kökeni nedeniyle, Anne ve oğul, Dingwu’nun sarayında soğuk karşılandılar ve birlikte yaşadılar. Güneşin umuduyla güçlü adamın efsanesini yeniden yazmak için, ve sevdiği her şeyi korumak için, Qin Chen, kararlı bir şekilde dünyanın beş krallığını sürdürme sorumluluğunu üstlendi ve yine dövüş sanatlarının yolunda gitmeye başladı.

Diğer İsimleri: Martial Master, Wu Shen Zhu Zai, 武神主宰

Xian Wang de Richang Shenghuo

Haoliners Animation League
15 episodes · Anime Completed 仙王的日常生活
7.18

Wang Ling, bir yaşından beri iki yılda bir yeni diyar elde eden, işleyicilikte dahi olan ve kontrolünün ötesinde bir kahramanlığı olan neredeyse yenilmez bir varlıktır. Ama şimdi on altı yaşında olduğu için henüz en büyük savaşıyla karşı karşıya (Lise). Bir başka patlağın ardından gelen meydan okuma ile gösterişten uzak lise hayatı planları git gide daha uzak görünüyor…

Diğer Adları: The Daily Life of the Immortal King, Xian Wang de Ri Chang Sheng Huo, 仙王的日常生活

Xiang Ling Ji

Pb Animation Co. Ltd., Studio LAN
15 episodes · Anime Completed 降灵记
6.76

19 Yaşındaki erkek fatma ruh kovucusu Hua Jiu, ‘kötü ruh’ Yedi Lord ile bir dizi ruhu temizlerken tanıştı ve onu hizmetçisi olmaya zorladı. Daha sonra insan oğlu ve ruh birbirlerine ateş püskürterek ruhları temizlemek için yola çıktılar. Ancak, Hua Jiu’nun düşmanı aynı anda sinsi bir intikam planına başlamıştı…

Diğer İsimler: Tales of Exorcism, 降灵记

Xing Chen Bian

Shanghai Foch Film Culture Investment
12 episodes · Anime Completed 星辰变
7.68

Uzaklardaki bir galakside, doğuştan iç teknikleri uygulama yeteneği olmayan bir çocuk vardı. Babasının saygısını kazanmak için kararlı bir şekilde daha zor ve acı verici olan dış teknikleri seçti.nYıllar geçtikçe büyüdü ama gerçekten hayatını değiştiren şey ‘Meteorik Gözyaşı’ isimli gizemli bir meteorik kristal taş idi. Taş genç adamın bedeniyle birleştikçe bedeninde büyük değişiklikler gözlenmeye başlandı. Bu olaydan sonra onun için herşey değişmeye başlar, babası bile umursamadığı oğlunun şaşırtıcı yeteneklerinin farkına varır. Daha da gelecek çok şey vardır.

Diğer Adları: Xingchen Bian, Stellar Transformation, 星辰变

Yao Jing Zhong Zhi Shou Ce

BigFireBird Animation
14 episodes · Anime Ongoing 妖精种植手册
6.77

Bir otaku olan Yuan Ding başka bir dünyaya taşındı. Shuo Yue Akademi’nin giriş sınavına girdikten sonra, Yuan Ding’in başka bir dünyadaki hayatı başlar ve efsanelerde var olduğu söylenen Şeytan Ruhlarını toplamayı hedefler.

Diğer Adları: Demon Spirit Seed Manual, Fairy Planting Manual, 妖精种植手册

Yao Shen Ji

40 episodes · Anime Completed 妖神记
7.58

Nie Li, en güçlü İblis Ruhu Kullanıcısı iken dövüş dünyasında da zirve isimdir. Ne var ki Bilge İmparator ve 6 Tanrısal Canavar ile savaşırken hayatını kaybeder. Sonrasında ise birden kendisini 13 yaşındaki haline geri dönmüş olarak bulur. Şimdi sınıfının en yeteneksizi olmasına rağmen önceki hayatındaki bilgilerini kullanarak merdivenleri hızlıca tırmanmaya koyulur.

Diğer İsimleri: 妖神记, Demon Gods, Tales of Demons and Gods

Sonraki Hikâye: Yao Shen Ji 2nd Season

Yaoguai Mingdan

Haoliners Animation League
18 episodes · Anime Completed 妖怪名单
7.09

Kurnaz bir baştan çıkarıcı, tuhaf puslu bir ağaç iblisi ve tanrıça Xianjia gücüne sahip olan bir kız! Bu kadınların arasında kalmak bile başlı başına bir kavga sebebidir, Ana kahramanımız Feng Xi, barışı korumak ve dünyayı kurtarmak için savaşmalıdır!

Diğer İsimler: Monster List, Yāoguài Míngdān, 妖怪名单

Uyarlama: Yaoguai Mingdan (Manhua)
Sonraki Seri: Yaoguai Mingdan 2nd Season

Ze Tian Ji

Shanghai Foch Film Culture Investment
13 episodes · Anime Completed 择天记
6.94

Zamanın başlangıcında, mistik bir meteor uzaydan düştü ve tüm dünyaya dağıldı. Bir parçası Doğu Kıtası’na düştü. Meteora oyulmuş gizemli totemler vardı, ve nasıl kullanıldığını merak eden insanlar etrafına toplandı. Yolunu keşfettiler ve bir gelenek oluşturdular. Birkaç bin yıl sonra on dört yaşındaki yetim Chen Chang Shang hastalığını iyileştirmek ve kaderini değiştirmek için ustasından ayrıldı. Başkentte beraberinde bir evlilik yemini getirdi, böylece yeni doğan bir kahramanın macerası başladı.

Diğer İsimleri: Way of Choices, Fighter of the Destiny, 择天记

Sonraki Hikâye: Ze Tian Ji 2nd Season

Zhen Hun Jie

L²Studio
24 episodes · Anime Completed 镇魂街
7.85

Rakshasa Sokağı, her önüne gelenin girebileceği bir sokak değildir. Bu sokakta insanları öldürmeyi amaçlayan kötü ruhlar bulunmaktadır. Bu sokağa girebilecek kişiler koruyucu ruha sahip nadir kişilerdir. Xia Ling ise üniversiteden yeni mezun olmuş birisiyken tesadüf eseri gerçekleşen bir karşılaşma ile olaylar gelişir.

Diğer Adlar: Rakshasa Street, Requiem Street, 镇魂街

Uyarlama: Rakshasa Street (Manhua)
Özet Seri: Zhen Hun Jie Recaps
Sonraki Seri: Zhen Hun Jie 2