Puan: 7.81
Bookmark
9 kişi takip ediyor

Akagami no Shirayuki-hime

Akagami no Shirayuki-hime izle, Akagami no Shirayuki-hime indir, Akagami no Shirayuki-hime türkçe altyazılı izle, Akagami no Shirayuki-hime serisini DonghuaTR üzerinde izle.
赤髪の白雪姫
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2015 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Akagami no Shirayuki-hime Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Akagami no Shirayuki-hime Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Akagami no Shirayuki-hime altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Akagami no Shirayuki-hime Bilgi:

Shirayuki, eşsiz kan kırmızısı saçlarla doğmuş genç bir kızdır. Bir gün, ilk görüşte ona aşık olan ve metresi olmasını emreden, ünlü ama budala Prens Raji ile tanışır. Gidecek hiçbir yeri olmayan Shirayuki, saçını keser ve komşu ülkeye kaçar. Ormanı geçerken, Zen adında genç bir erkekle tanışır. Zen, yaralarını cesurca iyileştiren Shirayuki’ye yardım eder ama sonra Shirayuki’ye verilen bir elma tarafından zehirlenir. Bu sırada Prens Reji, Shirayuki’yi aramaları için yardımcılarını gönderir. Peki, Shirayuki’ye neler olacak? Zen’in gerçek karakteri ne? İyimser bir kadın kahramanla, sürekli onu gözetleyen bir prens arasında geçen fantastik bir hikaye.

 

Diğer İsimleri: Snow White with the Red Hair,  Akagami no Shirayukihime, 赤髪の白雪姫

Uyarlama: Akagami no Shirayuki-hime (Manga)

Sonraki Hikâye: Akagami no Shirayuki-hime 2nd Season

Yorum