Puan: 6.45
Bookmark
11 kişi takip ediyor

Assault Lily: Bouquet

Assault Lily: Bouquet izle, Assault Lily: Bouquet indir, Assault Lily: Bouquet türkçe altyazılı izle, Assault Lily: Bouquet serisini DonghuaTR üzerinde izle.
アサルトリリィ Bouquet
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Assault Lily: Bouquet Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Assault Lily: Bouquet Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Assault Lily: Bouquet altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Assault Lily: Bouquet Bilgi:

Yakın gelecekte, insanlık “Huge” olarak bilinen gizemli dev yaratıklar tarafından yok edilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Tüm dünya Huge’a karşı birlik olur ve “CHARM” (Counter Huge Arms) adı verilen, bilim ve sihrin birleşimiyle ortaya çıkan silahlar üretir. Bu silahların en iyi şekilde çalışabilmesi için genç kızlar tarafından kullanılması gerekir ve CHARM kullanıcıları olan kızlar “Lilies” adı verilen kahramanlar olarak görülür. Bu kahramanları “Huge” ile savaşmaları, insanları korumaları ve yönlendirmeleri konusunda eğitmek için tüm dünyada “GARDEN” adında askerî akademiler kurulur…rnBu, “Lilies” olma hedefiyle akademide mücadele veren kızların hikâyesi.

 

Diğer İsimleri: アサルトリリィ Bouquet

Yorum