Puan: 7.46
Bookmark
18 kişi takip ediyor

Bai She: Yuan Qi

Bai She: Yuan Qi izle, Bai She: Yuan Qi indir, Bai She: Yuan Qi türkçe altyazılı izle, Bai She: Yuan Qi serisini DonghuaTR üzerinde izle.
白蛇:缘起
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 1 sa 35 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Bai She: Yuan Qi Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Bai She: Yuan Qi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Bai She: Yuan Qi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Bai She: Yuan Qi Bilgi:

Xuan genç bir yılan yakalayıcısıdır. Bir gün yılan avına çıktığında şelale kenarında baygın bir halde yatan bir kız bulur ve onu alıp köyüne getirir ancak o kızın kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Kızın adı Blancadır ve Blanca aslında bir insan değil bir iblistir. Kötü kalpli generali öldürmek için görevlendirilen Blanca görev sırasında bir anda sihirli değneğini kullanınca olanlar olur ve ondan sonrasını hatırlamaz. Sabah bir uyanır ve kendini bir köyde bulur. Blanca kim olduğunu hatırlamaya çalışıyordur ve Xuan ona yardım teklif eder ve Blanca’yı onu bulduğu şelalenin oraya götürür. İşte o andan sonra Blanca’nın aslında ne olduğu, neler yapabildiği, neyin peşinde olduğunu ve onun kimlerin peşinde olduğu yavaşça ortaya çıkacaktır.

 

Diğer İsimleri: White Snake, 白蛇:缘起

Karakter Hikâyesi: Hakujaden

Bai She: Yuan Qi Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum