Puan: 7.35
Bookmark
45 kişi takip ediyor

Black Clover

Black Clover izle, Black Clover indir, Black Clover türkçe altyazılı izle, Black Clover serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Black Clover, ブラッククローバー
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 170 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Black Clover Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Black Clover Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Black Clover altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Black Clover Bilgi:

Asta ve Yuno aynı gün yetimhaneye terk edilmiş iki yetimdir. Çocukken birbirlerine meydan okuyup kimin Büyü İmparatoru olacağını görmeye söz verirler. Ne var ki yıllar geçtikçe ikisinin arasındaki fark uçurumlara dönüşür. Yuno’nun büyü konusunda 10 parmağında 10 marifet varken Asta büyü bile kullanamaz ve bu sebeple fiziksel antrenmanlara yönelir. Pes etmek nedir bilmeyen Asta bir gün inanılmaz bir güç elde eder ve iki arkadaş aynı amacın peşinde yola koyulur.

 

Diğer İsimleri: ブラッククローバー

Uyarlama: Black Clover (Manga)

Diğer Hikâye: Mugyutto! Black Clover

Yan Hikâye: Black Clover: Jump Festa 2018 Special, Petit Clover Advance

Alternatif Versiyon: Black Clover: Jump Festa 2016 Special

 

Black Clover Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum