Puan: 8.39
Bookmark
4 kişi takip ediyor

Boku dake ga Inai Machi

Boku dake ga Inai Machi izle, Boku dake ga Inai Machi indir, Boku dake ga Inai Machi türkçe altyazılı izle, Boku dake ga Inai Machi serisini DonghuaTR üzerinde izle.
僕だけがいない街
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Boku dake ga Inai Machi Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Boku dake ga Inai Machi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Boku dake ga Inai Machi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Boku dake ga Inai Machi Bilgi:

Hayatın zorluklarıyla cebelleşen manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememe korkusuyla yüzleşmektedir. Ancak, ölüm ve faciaları engellemeye zorlayan doğaüstü bir yeteneği vardır. Bu olaylar gerçekleşmeden önce, zamanda geri gider ve bu süreç sürekli tekrar eder; ta ki söz konusu olan kaza önlenene kadar. Bir gün, kendisini katil durumuna düşüren bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarma çabasıyla kendisini geçmişe yollar. Fakat, sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki’nin kaybolmasından bir ay önceki zamana, ilkokul öğrencisi olduğu yıllara gelmiştir. Bunun üstüne, Satoru kendisine yeni bir görev edinir: Kayo’yu kurtarmak ve kayboluşundaki gizemi çözmek.

 

Diğer İsimleri: ERASED, The Town Where Only I am Missing, BokuMachi, 僕だけがいない街

Uyarlama: Boku dake ga Inai Machi (Manga)

Özet Hikâye: Boku dake ga Inai Machi Recaps

Yorum