Puan: 7.10
Bookmark

Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren

Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren izle, Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren indir, Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren türkçe altyazılı izle, Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren serisini DonghuaTR üzerinde izle.
My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, 僕のヒーローアカデミア 生き残れ!決死のサバイバル訓練
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 2 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren Bilgi:

Bu yeni macerada bazı 1-A Sınıfı öğrencileri hayatta kalma yeteneklerini geliştirmek için bir antrenmana yollanmıştır. Henüz geçici lisanslarını almamış olan öğrenciler sıkı çalışmak ve biraz da eğlenmek için oldukça heveslidir. Ancak karşılaştıkları tehlikenin sahte olmadığını hemen fark ederler! Eğer bu görevi geçmek istiyorlarsa toplu antrenmanın, takım çalışmasının ve hızlı düşünmenin üstesinden gelmeleri gerekiyor!

 

Diğer İsimleri: My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, 僕のヒーローアカデミア 生き残れ!決死のサバイバル訓練

Ana Hikâye: Boku no Hero Academia 3rd Season

Yorum