Puan: 7.70
Bookmark

Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero

Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero izle, Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero indir, Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero türkçe altyazılı izle, Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero serisini DonghuaTR üzerinde izle.
My Hero Academia: Two Heroes, My Hero Academia the Movie: The Two Heroes, 僕のヒーローアカデミア THE MOVIE ~2人の英雄(ヒーロー)~
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 1 sa 36 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero Bilgi:

İlk dönem biter ve U.A. yaz eğitim kapına hazırlanır. Midoriya ve All Might, denizaşırı, hareketli, dev yapay yer olan I Adası’na davet edilirler. Dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarının bilgilerini toplayan “Bilim Hollywood”u olan bu ada, Özgünlük ve kahraman araştırmasının sonuçlarını sergilemek üzere I-Expo denilen bir sergi düzenler. Tam bu arada, Midoriya, ona Özgünlüksüz geçmişini hatırlatan, Özgünlüksüz bir kız olan Melissa ile tanışır. Birden bire, bu adanın dayanıklı güvenlik sistemi kötü adamlar tarafından ele geçirilir ve adadaki tüm insanlar rehin alınır! Kahraman toplumunu sarsacak plan harekete geçirilir! Anahtarı elinde tutan adam ise Barış Sembolü ve bir numaralı kahraman All Might’tır.

 

Diğer İsimleri: My Hero Academia: Two Heroes, My Hero Academia the Movie: The Two Heroes, 僕のヒーローアカデミア THE MOVIE ~2人の英雄(ヒーロー)~

Ana Hikâye: Boku no Hero Academia 3rd Season

Yan Hikâye: Boku no Hero Academia the Movie: Futari no Hero Specials

Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero Bölümleri

Yorum