Puan: 8.11
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Boku no Hero Academia

Boku no Hero Academia izle, Boku no Hero Academia indir, Boku no Hero Academia türkçe altyazılı izle, Boku no Hero Academia serisini DonghuaTR üzerinde izle.
My Hero Academia, 僕のヒーローアカデミア
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Boku no Hero Academia Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Boku no Hero Academia Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Boku no Hero Academia altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Boku no Hero Academia Bilgi:

Hikâye günümüzde geçmektedir. Dünyanın bir çok yerinde özel güçler sahip insanlar yaşamaktadır. Oldukça yaygın bir hâle geldiğini de söylememiz mümkün. Fakat bu durumun yoğun bir hâle bürünmesi, ana karakterimiz Izuku Midoriya ‘yı etkilemiyor -ki kendisinin hiç bir özel gücü yok. Tabi bu durum yine de Izuku Midoriya’nın hayallerinin önüne geçemez… Ve işte bu hikâye, hayalleri olan bir genci anlatmaktadır.

 

Diğer İsimleri: My Hero Academia, 僕のヒーローアカデミア

Uyarlama: Boku no Hero Academia (Manga)

Yan Hikâye: Boku no Hero Academia: Sukue! Kyuujo Kunren!

Özet Hikâye: Boku no Hero Academia 2nd Season: Hero Note

Sonraki Hikâye: Boku no Hero Academia 2nd Season

Yorum