Puan: 7.44
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next izle, Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next indir, Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next türkçe altyazılı izle, Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next serisini DonghuaTR üzerinde izle.
僕は友達が少ない NEXT
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next Bilgi:

Hasegawa Kodaka, katolik bir lise olan Chronica akademisine transfer olmuştur. Doğuştan sarı ve dağınık olan saçlarıyla, asık suratıyla arkadaş bulmakta zorlanmaktadır. Bir gün sınıfa döndüğünde, Yozora Mikazuki adlı sınıf arkadaşının kendi kendine konuştuğunu görür. İkili arkadaş edinmek için “Komşular kulübü” isimli bir kulüp kurarlar. Çeşitli aktiveteler düzenliyerek, arkadaş edinmekte güçlük çekenlere yardım etmeyi amaçlarlar.

Serinin 2. sezonudur.

 

Diğer İsimleri: Haganai: I don’t have many friends NEXT, Boku wa Tomodachi ga Sukunai 2nd Season, 僕は友達が少ない NEXT

Uyarlama: Boku wa Tomodachi ga Sukunai (Novel)

Önceki Hikâye: Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Yorum