Puan: 7.31
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Boku wa Tomodachi ga Sukunai izle, Boku wa Tomodachi ga Sukunai indir, Boku wa Tomodachi ga Sukunai türkçe altyazılı izle, Boku wa Tomodachi ga Sukunai serisini DonghuaTR üzerinde izle.
僕は友達が少ない
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2011 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Boku wa Tomodachi ga Sukunai Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Boku wa Tomodachi ga Sukunai Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Boku wa Tomodachi ga Sukunai altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Bilgi:

Hasegawa Kodaka, katolik bir lise olan Chronica akademisine transfer olmuştur. Doğuştan sarı ve dağınık olan saçlarıyla, asık suratıyla arkadaş bulmakta zorlanmaktadır. Bir gün sınıfa döndüğünde, Yozora Mikazuki adlı sınıf arkadaşının kendi kendine konuştuğunu görür. İkili arkadaş edinmek için “Komşular kulübü” isimli bir kulüp kurarlar. Çeşitli aktiveteler düzenliyerek, arkadaş edinmekte güçlük çekenlere yardım etmeyi amaçlarlar.

 

Diğer İsimleri: Haganai: I don’t have many friends, I Don’t Have Many Friends, 僕は友達が少ない

Uyarlama: Boku wa Tomodachi ga Sukunai (Novel)

Yan Hikâye: Boku wa Tomodachi ga Sukunai: Relay Shousetsu wa Ketsumatsu ga Hanpanai

Sonraki Hikâye: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next

Yorum