Puan: 0.0
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Burn the Witch

Burn the Witch izle, Burn the Witch indir, Burn the Witch türkçe altyazılı izle, Burn the Witch serisini DonghuaTR üzerinde izle.
BURN THE WITCH
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: Unknown Sezon: , Ülke: Tip: Anime Bölümler: 3 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Burn the Witch Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Burn the Witch Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Burn the Witch altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Burn the Witch Bilgi:

Tarih boyunca Londra’da gerçekleşen şüpheli ölümlerin r’si, ejderhalar ve insanların çoğu tarafından görülemeyen fantastik yaratıklarla ilişkilidir. Çoğu farkında olmasa da, bazıları ejderhalara karşı durmaktadır. Londra’nın gizli ters yüzünde yaşayan, Reverse London sakinleri ejherhaları görebilmektedir ve aralarından yalnızca seçilmiş birkaç kişi, onlara karşı koyabilecek cadı veya büyücü olma yeteneğine sahiptir. Hikayenin kahramanları cadı ikilisi Noel Niihashi ve Ninny Spangcole, ejderhaların korunması ve yönetiminden sorumlu bir organizasyon olan Wing Bind’ın (WB) koruma ajanlarıdır.

 

Diğer İsimleri: BURN THE WITCH

Uyarlama: Burn the Witch, Burn the Witch (Manga)

Yorum