Puan: 7.80
Bookmark
75 kişi takip ediyor

Chuan Shu Zijiu Zhinan

Chuan Shu Zijiu Zhinan izle, Chuan Shu Zijiu Zhinan indir, Chuan Shu Zijiu Zhinan türkçe altyazılı izle, Chuan Shu Zijiu Zhinan serisini DonghuaTR üzerinde izle.
穿书自救指南
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 20 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 10 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Chuan Shu Zijiu Zhinan Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Chuan Shu Zijiu Zhinan Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Chuan Shu Zijiu Zhinan altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Chuan Shu Zijiu Zhinan Bilgi:

Sıradan bir genç “Kibirli Tanrılar ve Şeytanların Yolculuğu” adlı romanı okuduktan sonra kitap dünyasına geçip kötü adam Shen Qingqiu’nun vücuduna girmesini sağlayacak gizemli bir sistemi tetikler. Ana karakterimiz hayatta kalmak için izleyeceği yolun çokta kolay olmayacağını fark eder çünkü sistem eylemlerini limitlemektedir. Bu kaygılı ve aynı zamanda dokunaklı bir ustanın ve onun öğrencisinin hikayesidir.

 

Diğer İsimleri: Scumbag System, Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong, The Scum Villain’s Self-Saving System, Scumbag Villain, 穿书自救指南

Sonraki Hikâye: Chuan Shu Zijiu Zhinan 2nd Season

Yorum