Puan: 6.83
Bookmark
8 kişi takip ediyor

Code:Breaker

Code:Breaker izle, Code:Breaker indir, Code:Breaker türkçe altyazılı izle, Code:Breaker serisini DonghuaTR üzerinde izle.
CØDE:BREAKER
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Code:Breaker Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Code:Breaker Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Code:Breaker altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Code:Breaker Bilgi:

Derslerinde başarılı, çok iyi Aikido yapan, aynı zamanda güzel bir kız olan lise öğrencisi Sakura Sakurakouji, bir gün otobüsle evine dönerken pencereden birinin insanları mavi bir ateşle diri diri yaktığını görür. Telaşla olay yerine gittiği zaman ise çevrede bu olayla ilgili hiçbir ize rastlayamaz.

Ertesi gün okula giden Sakura, sınıflarına yeni gelen transfer öğrenci Rei Ogami’nin, bir gün önce insanları yakan kişi olduğunu fark eder.

Başlangıçta bu olaylarla ilgisi olmayan, son derece masum biri gibi gözüken Rei’nin kısa zamanda devlet için çalışan, özel güçlere sahip, “Code Breaker” olarak bilinen bir suikastçı olduğu ortaya çıkacaktır.

 

Diğer İsimleri: Code:Breaker, Code Breaker, CØDE:BREAKER

Uyarlama: Code:Breaker (Manga)

Yan Hikâye: Code:Breaker OVA

Yorum