Puan: 7.47
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Date A Bullet: Dead or Bullet

Date A Bullet: Dead or Bullet izle, Date A Bullet: Dead or Bullet indir, Date A Bullet: Dead or Bullet türkçe altyazılı izle, Date A Bullet: Dead or Bullet serisini DonghuaTR üzerinde izle.
デート・ア・バレット デッド・オア・バレット
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Date A Bullet: Dead or Bullet Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Date A Bullet: Dead or Bullet Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Date A Bullet: Dead or Bullet altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Date A Bullet: Dead or Bullet Bilgi:

Bu Tokisaki Kuruminin anlatılmaması gereken hikayesi– komşu dünyada uyanmış olan hafızasını kaybetmiş genç kız Empty, Tokisaki Kurumi ile karşılaşır. Onun öncülüğünde ulaştığı yer okulun bir sınıfıydı. Yarı ruhlar olarak bilinen kızlar birbirlerini öldürme amacıyla toplandı. O halde– Savaşımıza Başlayalım (Randevu)

 

Diğer İsimleri: Date A Live Fragment: Date A Bullet, デート・ア・バレット デッド・オア・バレット

Uyarlama: Date A Live Fragments: Date A Bullet (Novel)

Ana Hikâye: Date A Live

Sonraki Hikâye: Date A Bullet: Nightmare or Queen

Date A Bullet: Dead or Bullet Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum