Puan: 7.27
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Date A Live II

Date A Live II izle, Date A Live II indir, Date A Live II türkçe altyazılı izle, Date A Live II serisini DonghuaTR üzerinde izle.
デート・ア・ライブⅡ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 10 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Date A Live II Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Date A Live II Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Date A Live II altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Date A Live II Bilgi:

Itsuka Shido liseli bir erkek öğrencidir. Bahar tatilinin son gününde şehiri harabeye çeviren bir patlama olur ve sonrasında Shido’nun önünde zırhlı bir kız belirir. Shido’nun üvey kız kardeşi Kotori; bu kızın “Special Disasterous Designated Creature: Spirit ” adıyla çağırıldığını söyler uzay zaman sarsıntılarına neden olmaktadır.Kotori anti-ruh örgütüne bağlı bir kumandandır ve görevi Shido’nun bu ruh kızla çıkmasını sağlamak üzere emir almıştır. Kotori Shido’ya sadece şunları söyler “Sana ruhu yenmeni söylemiyoruz, sadece bırakta o sana aşık olsun ve dünyayı kurtarabilelim.” Serinin 2. sezonudur.

 

Diğer İsimleri: Date A Live II, Date A Live 2, デート・ア・ライブⅡ

Uyarlama: Date A Live (Novel)

Yan Hikâye: Date A Live II: Kurumi Star Festival

Önceki Hikâye: Date A Live: Date to Date

Sonraki Hikâye: Date A Live Movie: Mayuri Judgment

Yorum