Puan: 7.26
Bookmark
6 kişi takip ediyor

Date A Live

Date A Live izle, Date A Live indir, Date A Live türkçe altyazılı izle, Date A Live serisini DonghuaTR üzerinde izle.
デート・ア・ライブ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Date A Live Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Date A Live Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Date A Live altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Date A Live Bilgi:

Itsuka Shido liseli bir erkek öğrencidir. Bahar tatilinin son gününde şehiri harabeye çeviren bir patlama olur ve sonrasında Shido’nun önünde zırhlı bir kız belirir. Shido’nun üvey kız kardeşi Kotori; bu kızın “Special Disasterous Designated Creature: Spirit ” adıyla çağırıldığını söyler uzay zaman sarsıntılarına neden olmaktadır.Kotori anti-ruh örgütüne bağlı bir kumandandır ve görevi Shido’nun bu ruh kızla çıkmasını sağlamak üzere emir almıştır. Kotori Shido’ya sadece şunları söyler “Sana ruhu yenmeni söylemiyoruz, sadece bırakta o sana aşık olsun ve dünyayı kurtarabilelim.”

 

Diğer İsimleri: Date A Live, デート・ア・ライブ

Uyarlama: Date A Live (Novel)

Spin-off: Date A Bullet: Dead or Bullet

Sonraki Hikâye: Date A Live: Date to Date

Yorum