Puan: 8.63
Bookmark
7 kişi takip ediyor

Death Note

Death Note izle, Death Note indir, Death Note türkçe altyazılı izle, Death Note serisini DonghuaTR üzerinde izle.
デスノート
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2006 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 37 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Death Note Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Death Note Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Death Note altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Death Note Bilgi:

Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya’nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir.

Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde “Death Note” yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz.

“Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir.”

Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür.

Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L’i takarsa?

 

Uyarlama: Death Note (Manga)

Diğer İsimleri: Death Note, DN, デスノート

Death Note Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum