Puan: 7.00
Bookmark
10 kişi takip ediyor

Devil May Cry

Devil May Cry izle, Devil May Cry indir, Devil May Cry türkçe altyazılı izle, Devil May Cry serisini DonghuaTR üzerinde izle.
デビル メイ クライ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2007 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Devil May Cry Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Devil May Cry Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Devil May Cry altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Devil May Cry Bilgi:

Capcom’un popüler PlayStation II oyunu olan Devil May Cry’dan uyarlanan anime; bir iblis avcısı olan Dante’nin, maceralarını anlatır. Şeytan bir babadan (Sparda) ve insan bir anneden (Eva) doğan Dante, kendi bürosu olan “Devil May Cry”da, Morisson’un kendisine getirdiği işlerle hayatını sürdürmektedir. İlk bölümde Patty adındaki büyük bir mirasın varisi olan küçük bir kız çocuğunu korumakla görevlendirilir.

Anime’de, Trish ve Lady gibi bazı oyundan karakterlerde görünmektedir.

 

Diğer İsimleri: Devil May Cry, Devil May Cry: The Animated Series, DmC, デビル メイ クライ

Yorum