Puan: 6.42
Bookmark
33 kişi takip ediyor

Di Wang Gong Lue

Di Wang Gong Lue izle, Di Wang Gong Lue indir, Di Wang Gong Lue türkçe altyazılı izle, Di Wang Gong Lue serisini DonghuaTR üzerinde izle.
帝王攻略
Durum: Ongoing Yayın Tarihi: 2018 Süre: 17 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 20 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Di Wang Gong Lue Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Di Wang Gong Lue Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Di Wang Gong Lue altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Di Wang Gong Lue Bilgi:

İmparatorluk ailesinin bir parçası olarak, Chu Yuan’ın bu satranç oyunundaki her hamlesi, bir anlık dikkatsizlik ile tüm maçın tek bir hareketle kaybedileceğinden korkarak endişeyle yapılır. On sekiz yaşında tahta çıktıktan sonra, iç çekişmeler ortaya çıkana kadar yarım yıl bile geçmemişti. İmparatorluk sarayındaki eski muhafızların düşünceleri tam olarak aynı olmasa da, hepsi yeni imparatorun buna nasıl son vereceğini görmek için bekliyorlardı.

 

Diğer İsimleri: The Emperor’s Strategy, Diwang Gonglue, 帝王攻略

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir