Puan: 7.88
Bookmark
95 kişi takip ediyor

Douluo Dalu

Douluo Dalu izle, Douluo Dalu indir, Douluo Dalu türkçe altyazılı izle, Douluo Dalu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
斗罗大陆
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 20 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 26 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Douluo Dalu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Douluo Dalu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Douluo Dalu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Douluo Dalu Bilgi:

Tang San, gizli silahların yaratılması ve idaresine adanmış Tang Dış Mezhebi’de hayatını geçirdi. Gizli mezhebin gizli sırrını çaldığında sanatının en üst noktasına ulaştı, tek çıkış yolu ölümdü. Fakat kendini ölümcül Cehennem Zirvesinden attıktan sonra farklı bir dünyada, her insanın kendine has bir ruhuna sahip olduğu ve bu güçlü ruhların gelişerek Ruh Ustası olduğu Douluo Dalu dünyasında yeniden doğdu. Tang San’da uyanan ruh, faydasız bir ruh olan Mavi Nehir Çimeniydi. Acaba Tang San yüksek Ruh Ustası sıralamasına ulaşmanın zorluklarını aşabilir ve mezhebinin şanını bu yeni dünyaya getirebilir mi?

 

Diğer İsimleri: Combat Continent, Soul Land, 斗罗大陆, Douluo Dalu 1nd Season, Douluo Dalu 1st Season Part 1, Soul Land 1nd Season

Uyarlama: Douluo Dalu (Manhua)
Sonraki Hikâye: Douluo Dalu: Jingying Sai

Douluo Dalu İndir

  • Sunucu Kalite Link
  • Toplu 720p İndir

Yorum