Puan: 7.96
Bookmark
12 kişi takip ediyor

Drifters

Drifters izle, Drifters indir, Drifters türkçe altyazılı izle, Drifters serisini DonghuaTR üzerinde izle.
DRIFTERS
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Drifters Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Drifters Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Drifters altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Drifters Bilgi:

Shimazu Toyohisa Sekighata Savaşına karışmış iken Ii Naomasa’ya ölümcül şekilde yaralamayı başarır, ancak kendide bu esnada kritik şekilde yaralanır. O kanlı ve harap olmuş alandan yürürken kendini bir yığın kapıyla dolu bir koridorda bulur. Orada masada oturan gözlüklü biri onu beklemektedir. O adamın ismi Murasaki’dir ve Toyohisa’yı en yakın kapıya gönderir.
Toyohisa o kapıdan geçince gözlerini başka bir dünyada açar. Orada kendisi gibi oraya transfer edilmiş güçlü savaşçılar ile karşılaşır. Bu savaşçılardan oluşan grubun ismi “Drifters(Sürüklenenler)”dir.

 

Diğer İsimleri: Drifters, Drifters: Battle in a Brand-new World War, DRIFTERS

Uyarlama: Drifters (Manga)

Alternatif Hikâye: Drifters: Special Edition

Sonraki Hikâye: Drifters (OVA)

Yan Hikâye: Drifters: Kokuou-sama Goranshin, Drifters (OVA): Kokuou-sama Goranshin

Yorum