Puan: 5.86
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Evil or Live

Evil or Live izle, Evil or Live indir, Evil or Live türkçe altyazılı izle, Evil or Live serisini DonghuaTR üzerinde izle.
EVIL OR LIVE
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Evil or Live Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Evil or Live Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Evil or Live altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Evil or Live Bilgi:

Belirli bir yaştaki genç kız ve erkeklerde bir hastalık yayılmaya başladı. Yalnızlık, düşmanlık, dost edinmekten kaçınma. Ayrıca internet ve diğer elektronik aletler olmadan yaşayamaz hale geldiler. Uzmanlar bu hastalığa “İnternet bağımlılığı” adını verdiler ve amacı gençleri tekrar doğru yola sokmak olan bir rehabilitasyon merkezi kurdular ancak hastalardan biri olan Hibiki için burası bir rehabilitasyon merkezinden çok bir hapishanedir. Acaba Hibiki bu rezil cehennemden kaçabilecek mi?

 

Diğer İsimleri: Evil or Live, Lixiang Jinqu, EVIL OR LIVE

 

Yorum