Puan: 7.55
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Fugou Keiji: Balance:Unlimited

Fugou Keiji: Balance:Unlimited izle, Fugou Keiji: Balance:Unlimited indir, Fugou Keiji: Balance:Unlimited türkçe altyazılı izle, Fugou Keiji: Balance:Unlimited serisini DonghuaTR üzerinde izle.
富豪刑事 Balance:UNLIMITED
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 11 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Fugou Keiji: Balance:Unlimited Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Fugou Keiji: Balance:Unlimited Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Fugou Keiji: Balance:Unlimited altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Fugou Keiji: Balance:Unlimited Bilgi:

Olağanüstü mal varlığına sahip bir dedektif olan Daisuke Kanbe, sadece Başkent Polis Departmanı için sorunlara neden olanların gönderildiği Modern Suç Önleme Merkezi’ne atanır. Orada Daisuke, Haru Katou ile ortak olur. Paranın her şey olmadığına inanan Haru, Daisuke’nin maddi yöntemleriyle zor anlar yaşar. İki dedektifin önüne zorlu gizemler çıkar ve bunları çözmek için birlikte çalışmaları gerekmektedir.

 

Diğer İsimleri: The Millionaire Detective – Balance: UNLIMITED, 富豪刑事 Balance:UNLIMITED

Yorum