Puan: 9.22
Bookmark
5 kişi takip ediyor

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fullmetal Alchemist: Brotherhood izle, Fullmetal Alchemist: Brotherhood indir, Fullmetal Alchemist: Brotherhood türkçe altyazılı izle, Fullmetal Alchemist: Brotherhood serisini DonghuaTR üzerinde izle.
鋼の錬金術師 FULLMETAL ALCHEMIST
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2009 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 64 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Fullmetal Alchemist: Brotherhood Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Fullmetal Alchemist: Brotherhood Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Fullmetal Alchemist: Brotherhood altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood Bilgi:

“İnsan bir şeyleri feda etmeden hiçbir şey elde edemez,
Bir şeyi elde etmek istiyorsan ona eş değerde bir şey sunmalısın,
Bu simyanın eşdeğer değiş-tokuş prensibidir.”

Elric kardeşler Edward ve Alphonse ölen annelerini diriltmek için simyaya başvururlar. Ama insan ruhu ile değiş-tokuş yapılacak eş değerde bir şey bulunmamaktadır. Deney sırasında büyük kardeş Edward bacağını, küçük kardeş Alphonse ise bedenini kaybeder. Edward elindeki son çareyi kullanıp Al’ın ruhunu bir zırha bağlamayı başarır ama bu esnada da kolunu kaybeder. İki kardeş annelerini diriltmenin imkansız olduğu büyük kayıplardan sonra anlar. Automail sayesinde mekanik uzuvlarına kavuşan Ed, kardeşine olanların kendi suçu olduğuna inanır. Al’ın bedenini geri almak ve simyayı daha da iyi öğrenmek için Elric kardeşler evlerini yakıp bir yolcuğa çıkarlar.

Orijinal mangaya daha sadık bir hikâye takip edecek olan bir yeniden yapımdır.

 

Diğer İsimleri: Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hagane no Renkinjutsushi: Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist (2009), FMA, FMAB, 鋼の錬金術師 FULLMETAL ALCHEMIST

Uyarlama: Fullmetal Alchemist (Manga)

Alternatif Versiyon: Fullmetal Alchemist

Yan Hikâye: Fullmetal Alchemist: Brotherhood Specials, Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos

Spinn-off: Fullmetal Alchemist: Brotherhood – 4-Koma Theater

Fullmetal Alchemist: Brotherhood Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum