Puan: 6.94
Bookmark
11 kişi takip ediyor

Gakusen Toshi Asterisk

Gakusen Toshi Asterisk izle, Gakusen Toshi Asterisk indir, Gakusen Toshi Asterisk türkçe altyazılı izle, Gakusen Toshi Asterisk serisini DonghuaTR üzerinde izle.
学戦都市アスタリスク
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2015 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Gakusen Toshi Asterisk Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Gakusen Toshi Asterisk Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Gakusen Toshi Asterisk altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Gakusen Toshi Asterisk Bilgi:

Su üzerinde bulun Akademi Şehri, Rikka(Asterisk) “Yıldız Savaşları” denilen eğlenceli düelloların geçtiği bir okuldur. Ancak bu Akademide kızların ve erkeklerin üstünlüğü belirleyen “Egemenlik Savaşı” yapılmaktadır. Bu savaşta erkekler ve kızlar kendi silahlarını(Ekipman) kullanarak birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışırlar, bunlardan biride Amagiri Ayato’dur. Ayato, Öğrenci Konseyi Başkanı Claudia’nın özel davetiyle bu akademiye giriş yapar, ve geldiği gün “Taçalevi Cadısı” ile savaşmak zorunda kalır. Ve En Büyük Akademi Savaşı Eğlencesi Burada Başlıyor!

 

Diğer İsimleri: The Asterisk War, Academy Battle City Asterisk, 学戦都市アスタリスク

Uyarlama: Gakusen Toshi Asterisk (Novel)

Sonraki Hikâye: Gakusen Toshi Asterisk 2nd Season

Yorum