Puan: 7.53
Bookmark
20 kişi takip ediyor

Goblin Slayer

Goblin Slayer izle, Goblin Slayer indir, Goblin Slayer türkçe altyazılı izle, Goblin Slayer serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ゴブリンスレイヤー
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Goblin Slayer Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Goblin Slayer Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Goblin Slayer altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Goblin Slayer Bilgi:

Dünyayı kurtardığım falan yok. Sadece goblinleri gebertiyorum.” nnÖn saflarda bir loncada sadece goblinleri avlayarak Gümüş-Seviyeye ulaşan Goblin Avcısı, önceleri tek başına avlansa da, ilk görevinde takımıyla birlikte öldürülmek üzereyken kurtardığı bir rahibe ile görevlere gitmeye başlar. Goblin Avcısı, goblinleri öldürmek için her türlü yöntemi kullanmaktadır. Daha sonra Goblin Avcısı ile Rahibenin ekibine Elf Okçu, Cüce Şaman ve Kertenkele Keşiş katılır. Goblin Avcısı ve ekibi gelen tüm goblin öldürme görevlerini üstlenirler.​

 

Diğer İsimleri: Goblin Slayer, ゴブリンスレイヤー

Uyarlama: Goblin Slayer (Novel)

Özet Hikâye: Goblin Slayer: Bouken Kiroku Youshi – Adventure Sheet

Sonraki Hikâye: Goblin Slayer: Goblin’s Crown

Yorum