Puan: 7.79
Bookmark
5 kişi takip ediyor

Golden Kamuy

Golden Kamuy izle, Golden Kamuy indir, Golden Kamuy türkçe altyazılı izle, Golden Kamuy serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ゴールデンカムイ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Golden Kamuy Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Golden Kamuy Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Golden Kamuy altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Golden Kamuy Bilgi:

Sugimoto, Meiji Dönemi’nde, Japonya’nın kuzeyindeki Hokkaido’da meydana gelen Rus-Japon Savaşından sağ olarak kurtulur. Savaş boyunca “Ölümsüz Sugimoto” olarak anılan bu adam, şimdilerde savaşta ölen arkadaşının karısını kurtarma ümidi ile altınla vaat edilmiş zenginliğin peşine düşer. Bu altın avcılığı süresince, yozlaşmış suçluların sakladığı altın gömüsüyle alakalı ipuçları bulur. Kötü iklim şartlarında hayatını kurtaran Aunili bir kızla ortak olarak, altını arayan amansız suçlulara karşı ölüm-kalım mücadelesine girerler.

 

Diğer İsimleri: Golden Kamuy, ゴールデンカムイ

Uyarlama: Golden Kamuy (Manga)

Yan Hikâye: Golden Douga Gekijou, Golden Kamuy OVA

Sonraki Hikâye: Golden Kamuy 2nd Season

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir