Puan: 6.72
Bookmark
6 kişi takip ediyor

Granblue Fantasy The Animation

Granblue Fantasy The Animation izle, Granblue Fantasy The Animation indir, Granblue Fantasy The Animation türkçe altyazılı izle, Granblue Fantasy The Animation serisini DonghuaTR üzerinde izle.
GRANBLUE FANTASY The Animation
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Granblue Fantasy The Animation Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Granblue Fantasy The Animation Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Granblue Fantasy The Animation altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Granblue Fantasy The Animation Bilgi:

Gökyüzünün uçan adalarla kaplı olduğu bir dünyada geçen hikayede, kahramanımız Gran ve konuşan kertenkelesi Zinkenstill, Lyria andında bir kıza rastlarlar. Tüm dünayayı, eşi benzeri görülmemiş askeri ekipmanlar ile dize getirmeyi amaç edinen Erste İmparatorluğu’nun elinden kurtulduğunu söyleyen Lyria’ya yardım etmeye karar veren Gran, onu da yanlarına alarak babasının kendisi için geride bıraktığı mektubun peşinden, gökyüzündeki yolculuğuna başlar. Mektupta şunlar yazılıdır: “Seni Yıldızlar Adası Estalucia’da bekliyor olacağım.”

 

Diğer İsimleri: GRANBLUE FANTASY The Animation

Uyarlama: Granblue Fantasy (Manga)

Diğer Hikâye: Granblue Fantasy, Guraburu!

Sonraki Hikâye: Granblue Fantasy The Animation: Kabocha no Lantern, Granblue Fantasy The Animation Season 2

Yorum