Puan: 6.94
Bookmark
13 kişi takip ediyor

Hagure Yuusha no Aesthetica

Hagure Yuusha no Aesthetica izle, Hagure Yuusha no Aesthetica indir, Hagure Yuusha no Aesthetica türkçe altyazılı izle, Hagure Yuusha no Aesthetica serisini DonghuaTR üzerinde izle.
はぐれ勇者の鬼畜美学〈エステティカ〉
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Hagure Yuusha no Aesthetica Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Hagure Yuusha no Aesthetica Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Hagure Yuusha no Aesthetica altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Hagure Yuusha no Aesthetica Bilgi:

Akatsuki Ousawa fantastik dünyalarda kendisine verilen görevleri yapan bir savaşçıdır. Son görevinde “Alazzard” adlı dünyaya gitmiş ve Şeytan Kral’ı öldürmüştür. Fakat kralın Myuu adlı küçük ve masum kızının sorumluluğu da Akatsuki’ye kalmıştır. Myuu ile beraber gerçek dünyaya dönen Akatsuki, Myuu’yu “Babel” adlı organizasyona dahil etmek ister. Babel, diğer dünyalardan gelen insanları korumak ve eğitmek için kurulmuş bir organizasyondur.

 

Diğer İsimleri: Aesthetica of a Rogue Hero, Hagure Yuusha no Estetica, はぐれ勇者の鬼畜美学〈エステティカ〉

Uyarlama: Hagure Yuusha no Aesthetica (Novel)

Karakter Hikâyesi: Queen’s Blade Rebellion vs. Hagure Yuusha no Aesthetica

Yan Hikâye: Hagure Yuusha no Aesthetica: Hajirai Ippai

Yorum