Puan: 7.72
Bookmark
4 kişi takip ediyor

Hai to Gensou no Grimgar

Hai to Gensou no Grimgar izle, Hai to Gensou no Grimgar indir, Hai to Gensou no Grimgar türkçe altyazılı izle, Hai to Gensou no Grimgar serisini DonghuaTR üzerinde izle.
灰と幻想のグリムガル
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Hai to Gensou no Grimgar Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Hai to Gensou no Grimgar Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Hai to Gensou no Grimgar altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Hai to Gensou no Grimgar Bilgi:

Neden buradayız? Neden bunu yapıyoruz?

Haruhiro daha ne olduğunu anlamadan, etrafı karanlık tarafından sarılmıştı. Neden oradaydı? Orası nereydi? Bunu şu anda bile bilmiyor. Etrafındaki insanlarda kendi gibiydi, kimse isminden başka bir şeyi hatırlamıyordu. Ve karanlıktan çıktıklarında, önlerinde onları bekleyen dünya bir video oyunundan çıkmış gibi görünüyordu.

Hayatta kalmak için, diğerleriyle grup kurmuş, dövüş teknikleri öğrenmiş, ve ihtiyat güçlerinin bir askeri olarak, Grimgar dünyasına ilk adımlarını atmıştır. Onu, orada bekleyen şeyin ne olduğunu bilmemektedir…

 

Diğer İsimleri: Grimgar: Ashes and Illusions, Grimgal of Ashes and Fantasies, Hai to Gensou no Grimgal, Grimgal of Ashes and Fantasies, Hai to Gensou no Grimgal

Uyarlama: Hai to Gensou no Grimgar (Novel)

Yorum