Puan: 6.49
Bookmark
8 kişi takip ediyor

Heibai Wushang 2nd Season

Heibai Wushang 2nd Season izle, Heibai Wushang 2nd Season indir, Heibai Wushang 2nd Season türkçe altyazılı izle, Heibai Wushang 2nd Season serisini DonghuaTR üzerinde izle.
黑白无双
Durum: Completed Yayın Tarihi: 2017 Süre: 15 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Heibai Wushang 2nd Season Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Heibai Wushang 2nd Season Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Heibai Wushang 2nd Season altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Heibai Wushang 2nd Season Bilgi:

Lethe Nehri’nin karşısındaki banka, tüm gece boyunca Sınır Bölgesi’dir ve hayalet habercileri, dünyadaki ölümleri dengede tutmakla yükümlüdürler. Siyah ve Beyaz Savaşçılar İnsan Diyarında ruh toplayan hayalet habercileridir. Alt tabakada bir çift Siyah ve Beyaz Savaşçı olan Xiaohei ve Xiaobai Yüz Büyük Hayalet Mührünün içinde gerçekleşen olaydan sonra ilişkileri hassaslaşmaya başlamış, aynı zamanda Xiaobai’in gerçek kimliği de su yüzüne çıkmaya başlamıştır.

 

Diğer İsimleri: Black and White Warriors, Black and White Warriors 2nd Season,Black and White Warriors Season 2, 黑白无双

Uyarlama: Heibai Wushang (Manhua)

Önceki Hikâye: Heibai Wushang

Yorum