Puan: 7.54
Bookmark

High School DxD New

High School DxD New izle, High School DxD New indir, High School DxD New türkçe altyazılı izle, High School DxD New serisini DonghuaTR üzerinde izle.
High School DxD New, High School DxD Dai 2-ki, High School DxD 2nd Season, High School DxD Second Season, Highschool DxD 2, ハイスクールD×D NEW
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde High School DxD New Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak High School DxD New Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde High School DxD New altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

High School DxD New Bilgi:

Hyoudou Issei tek dileği ilerde birgün kendi haremini kurmak olan bir liselidir. Öyle şansızdır ki daha bir kızla ilk buluşmasında ölümcül bir şekilde yaralanarak ölüme terk edilmiştir. Gremory klanının varisi olan Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak yeniden dirilir. Issei farkında olmadan kendini düşmüş melekler ve şeytanlar arasındaki bir şavaşın tam ortasında bulur. Ölüp şeytanın uşağı olarak dirilmiş Issei ne kadar şansız da olsa harem hayalinin tam ortasındadır aslında… Serinin ikinci sezonudur.

 

Diğer İsimleri: High School DxD Dai 2-ki, High School DxD 2nd Season, High School DxD Second Season, Highschool DxD 2, ハイスクールD×D NEW

Uyarlama: High School DxD (Novel)

Önceki Hikâye: High School DxD OVA

Sonraki Hikâye: High School DxD New: Oppai, Tsutsumimasu!

Yorum