Puan: 7.40
Bookmark

High School DxD

High School DxD izle, High School DxD indir, High School DxD türkçe altyazılı izle, High School DxD serisini DonghuaTR üzerinde izle.
High School DxD, Highschool DxD, ハイスクールD×D
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde High School DxD Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak High School DxD Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde High School DxD altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

High School DxD Bilgi:

Hyoudou Issei tek dileği ilerde birgün kendi haremini kurmak olan bir liselidir. Öyle şansızdır ki daha bir kızla ilk buluşmasında ölümcül bir şekilde yaralanarak ölüme terk edilmiştir. Gremory klanının varisi olan Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak yeniden dirilir. Issei farkında olmadan kendini düşmüş melekler ve şeytanlar arasındaki bir şavaşın tam ortasında bulur. Ölüp şeytanın uşağı olarak dirilmiş Issei ne kadar şansız da olsa harem hayalinin tam ortasındadır aslında…

 

Diğer İsimleri: ハイスクールD×D

Uyarlama: High School DxD (Novel)

Yan Hikâye: High School DxD Specials

Sonraki Hikâye: High School DxD OVA

Yorum