Puan: 7.43
Bookmark
12 kişi takip ediyor

Higurashi no Naku Koro ni Gou

Higurashi no Naku Koro ni Gou izle, Higurashi no Naku Koro ni Gou indir, Higurashi no Naku Koro ni Gou türkçe altyazılı izle, Higurashi no Naku Koro ni Gou serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ひぐらしのなく頃に業
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 24 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Higurashi no Naku Koro ni Gou Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Higurashi no Naku Koro ni Gou Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Higurashi no Naku Koro ni Gou altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Higurashi no Naku Koro ni Gou Bilgi:

Keiichi Maebara, huzurlu ve sakin bir yer olan Hinamizawa köyüne yeni taşınmış bir çocuktur. Okuldaki kızlarla çabucak arkadaş olan Keiichi, tam da her yıl gerçekleşen büyük festival sırasında taşınmıştır. Fakat bu izole köyde, bir şeyler yanlış hissettiriyordur ve bu yüzden Keiichi’nin içindeki şüphe ve korku giderek büyür. İçini kemiren bu korkuyla yüzleşen Keiichi, bu küçük köyün ne tür karanlık sırlar barındırdığını merak eder.

 

Diğer İsimleri: Higurashi: When They Cry – Gou, When They Cry, Higurashi: When They Cry – New, Higurashi no Naku Koro ni (2020), When the Cicadas Cry, The Moment the Cicadas Cry, ひぐらしのなく頃に業

Alternatif Hikâye: Higurashi no Naku Koro ni

Higurashi no Naku Koro ni Gou Bölümleri

Yorum