Puan: 6.78
Bookmark
31 kişi takip ediyor

Hitori no Shita: The Outcast

Hitori no Shita: The Outcast izle, Hitori no Shita: The Outcast indir, Hitori no Shita: The Outcast türkçe altyazılı izle, Hitori no Shita: The Outcast serisini DonghuaTR üzerinde izle.
一人之下 THE OUTCAST
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 24 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Hitori no Shita: The Outcast Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Hitori no Shita: The Outcast Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Hitori no Shita: The Outcast altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Hitori no Shita: The Outcast Bilgi:

Bir gün, Zhung Chulan mezarlıkta zombilerin saldırısına uğrar. Bu sırada, elindeki bıçağı fırlatarak bir kızın hayatını kurtarır. Kız Chulan’a hayatındaki zorluklara göğüs germesini söyler ve yanından ayrılır. Ardından Chulan kızla üniversitede tekrar karşılaşır. Bu andan sonra Zhang Chulan’ın kaderi değişmeye başlar. Karşısına özel güçlere sahip bireyler çıkmaya ve bu bireyler arasında özel yetenekleri içeren savaşlar çıkmaya başlar. Her bölüm yeni bir gizemi açığa çıkaracaktır.

Diğer İsimleri: Hitori no Shita – The Outcast, 一人之下 THE OUTCAST

Uyarlama: Yi Ren Zhi Xia (Manhua)
Sonraki Hikâye: Hitori no Shita: The Outcast 2nd Season

Hitori no Shita: The Outcast İndir

  • Sunucu Kalite Link
  • Toplu 720p İndir

Yorum