Puan: 8.56
Bookmark
6 kişi takip ediyor

Horimiya

Horimiya izle, Horimiya indir, Horimiya türkçe altyazılı izle, Horimiya serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Horimiya, Hori-san and Miyamura-kun, ホリミヤ
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Horimiya Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Horimiya Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Horimiya altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Horimiya Bilgi:

Okulda sevecenliği ve akademik başarılarıyla bilinen liseli Kyouko Hori, aslında gizli bir yanını saklıyor. Hori’nin ailesi sık sık iş nedeniyle evden uzaktayken, onun küçük erkek kardeşine bakması ve ev işlerini yapmak zorunda oluşu okulda sosyalleşmesine engel oluyor.rnrnO esnada, Izumi Miyamura ise üzerinde kara bulutlar dolaşan gözlüklü bir otaku olarak biliniyor. Fakat aslında ders çalışma becerisi olmayan nazik bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca uzun saçlarının ardında sakladığı dokuz piercingi ve sırtında ve sol omzunda da bir dövmesi vardır.rnrnTamamıyla şans eseri olarak, Hori ve Miyamura okul dışında karşılaşırlar. Görünen o ki bu iki zıt kutup arkadaş olurlar ve kimseye göstermedikleri yanlarını paylaşırlar.

 

Diğer İsimleri: Hori-san and Miyamura-kun, ホリミヤ

Uyarlama: Horimiya (Manga)

Alternatif Versiyon: Hori-san to Miyamura-kun

Yorum