Puan: 8.42
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Hunter x Hunter

Hunter x Hunter izle, Hunter x Hunter indir, Hunter x Hunter türkçe altyazılı izle, Hunter x Hunter serisini DonghuaTR üzerinde izle.
HUNTER×HUNTER(ハンター×ハンター)
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 1999 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 62 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Hunter x Hunter Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Hunter x Hunter Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Hunter x Hunter altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Hunter x Hunter Bilgi:

Avcılar, hazine avcılığından aşçılığa kadar bir çok çeşitli alanda uzmanlaşmıştır. Başka turlu ulaşamayacakları kaynaklara ve bilgiye erişme imkânları vardır ki, bu da onlara hayallerinin ve ilgi alanlarının pesinden koşmalarını sağlar. Avcı olmak özel bir ayrıcalıktır ve ancak, başarı oranı oldukça düşük olan amansız bir sınava katılarak elde edilebilir. 12 yaşında bir çocuk olan Gon Freecss, kayıp babasını bulabilme umuduyla, avcı sınavına katılmak üzere maceraya atılır. Yol boyunca kendisininkiyle ayni tehlikeli sınava girmeyi amaçlayan üç arkadaş edinecektir. İntikam pesindeki Kurapika, doktor olmayı amaçlayan Leorio ve Gon ile yaşıt olan yaramaz çocuk Killua Zoldyck.Hunter x Hunter, avcı olmayı hedeflerken, tehlikeli maceralara atılan, olasılıklara meydan okuyarak hayalleri için savaşan 4 kişinin hikayesini takip eden klasik bir shounendir.

Diğer İsimleri: Hunter x Hunter, HxH, HUNTER×HUNTER(ハンター×ハンター)

Uyarlama: Hunter x Hunter (Manga)

Yan Hikâye: Hunter x Hunter Pilot

Alternatif Hikâye: Hunter x Hunter (2011)

Sonraki Hikâye: Hunter x Hunter: Original Video Animation

Yorum