Puan: 7.28
Bookmark
27 kişi takip ediyor

Huyao Xiao Hongniang

Huyao Xiao Hongniang izle, Huyao Xiao Hongniang indir, Huyao Xiao Hongniang türkçe altyazılı izle, Huyao Xiao Hongniang serisini DonghuaTR üzerinde izle.
狐妖小红娘
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2015 Süre: 13 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Huyao Xiao Hongniang Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Huyao Xiao Hongniang Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Huyao Xiao Hongniang altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Huyao Xiao Hongniang Bilgi:

Gerçek aşk asla bitmez. Bir insan ve yarı ölümsüz bir youkainin arasında olsa bile. Neyse ki Tilki Ruhu Youkai, insanlarında reenkarne olmasına olanak sağlayan bir çözüm keşfetti. Böylelikle sevgililer Tilki Ruhu Çöpçatan Servisi’nin de desteğiyle zamanla geçmişteki hayatlarının hatıralarını hatırlayıp sevgili youkaileri ile her şeye yeni baştan başlayabiliyorlar.

Yi Qi Dao Birliği’nden özgürlüğünü isteyen güçlü taoist bir insan (Bai Yuechu) ve itibarı mahvolmasına rağmen ünlü bir çöpçatan olmayı hayal eden küçük, masum bir tilki ruhunun (Tushan Susu) kader tarafından yolları tekrar kesişir, Yuechu ve Susu gerçekte ve eskiden kim olduklarını keşfedeceklerdir.

Diğer İsimleri: Fox Spirit Matchmaker, Enmusubi no Youko-chan, Huyao Xiao Hongniang: Xia Sha, 狐妖小红娘

Uyarlama: Xiangsishu Xia (Manhua)
Sonraki Hikâye: Huyao Xiao Hongniang: Wangquan Fugui

Huyao Xiao Hongniang İndir

  • Sunucu Kalite Link
  • Toplu 720p İndir

Yorum