Puan: 6.94
Bookmark
10 kişi takip ediyor

Ichiban Ushiro no Daimaou

Ichiban Ushiro no Daimaou izle, Ichiban Ushiro no Daimaou indir, Ichiban Ushiro no Daimaou türkçe altyazılı izle, Ichiban Ushiro no Daimaou serisini DonghuaTR üzerinde izle.
いちばんうしろの大魔王
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2010 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Ichiban Ushiro no Daimaou Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Ichiban Ushiro no Daimaou Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Ichiban Ushiro no Daimaou altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Ichiban Ushiro no Daimaou Bilgi:

Akuto Sai’nin etrafında gerçekleşen ”aşk, sihir ve mücadelelerin” hikâyesi, Akuto; ülkesinin en yüksek mertebeli büyücülerinden birisi olmayı amaç edinen ve ruhban sınıfından biri olarak topluma katkı sağlamak isteyen bir çocuktur. Birgün Constan Büyücü Akademisi’ne girmeye karar verir ve yetenekleri test edilirken bir kehanet çıkagelir, ardından; ”gelecekte bürüneceği şey… İblis Kral.” Böylece onu rahatsız edici bayan sınıf başkanının olduğu, gizemli güçleri olan bir kızın arzulandığı ve güzel bir bayan android tarafından korunduğu ağır okul hayatı başlar.

 

Diğer İsimleri: Demon King Daimao, Ichiban Ushiro no Dai Mao, いちばんうしろの大魔王

Uyarlama: Ichiban Ushiro no Daimaou (Novel)

Yan Hikâye: Ichiban Ushiro no Daimaou Specials

Yorum