Puan: 6.80
Bookmark
13 kişi takip ediyor

Ikebukuro West Gate Park

Ikebukuro West Gate Park izle, Ikebukuro West Gate Park indir, Ikebukuro West Gate Park türkçe altyazılı izle, Ikebukuro West Gate Park serisini DonghuaTR üzerinde izle.
池袋ウエストゲートパーク
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Ikebukuro West Gate Park Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Ikebukuro West Gate Park Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Ikebukuro West Gate Park altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Ikebukuro West Gate Park Bilgi:

Azılı çeteler ve Yakuza için bir cennet olan suç yuvası Ikebukuro, Makoto Majima’nın da evidir. Karizmatik ve arabulucu Makoto, polisin bile çözemeyeceği çeteler arası çatışmaları çözer. Ancak suç oranlarındaki artış, Makoto’nun sevdiği birini kaybetmesine yol açar. Bu fırtınayı atlatabilecek mi, yoksa bu sokaklarda akan kanın içinde mi boğulacak?

 

Diğer İsimleri: Ikebukuro West Gate Park, IWGP, 池袋ウエストゲートパーク

Uyarlama: Ikebukuro West Gate Park (Manga)

Yorum