Puan: 7.04
Bookmark
18 kişi takip ediyor

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu izle, Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu indir, Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu türkçe altyazılı izle, Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
異世界魔王と召喚少女の奴隷魔術
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Bilgi:

MMORPG Cross Reverie’e göre, Sakamoto Takuma diğer oyuncuların kendini Şeytan Kral olarak çağırmasına yetecek ezici gücüyle övünüyordu. Bir gün, oyundaki görünüşüyle öbür dünyaya çağrıldı. Orada “Gerçek çağırma ustası benim.” diye direten iki kişi vardı. Takuma, kızlar tarafından kendi üzerinde canavar çağırmak için kullanılmış olan köle dönüşümü büyüsünü yer―

Ancak, tuhaf yetenek “Büyü Yansıması” harekete geçer! Köleye dönüşenler kızlar olur!

Takuma şaşırır. O en güçlü büyücüydü ama, hiç sosyal yeteneği yoktu. Panikle ağızından çıkan ilk sözler oyun içerisinde Şeytan Kral rolünü oynadığıydı. “Harikayım mı diyorsun? Tabii ki. Ben Diablo… Şeytan Kral olarak korkulan kişi!”

Bu dünyaya ilham verecek olan Şeytan Kralın ve onun mutlak gücüyle daldığı öbür dünya macerasının hikâyesinde perdeler kalkıyor!

 

Diğer İsimleri: How Not to Summon a Demon Lord, The Otherworldly Demon King and the Summoner Girls’ Slave Magic,  異世界魔王と召喚少女の奴隷魔術

Uyarlama: Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu (Novel)

Sonraki Hikâye: Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Ω

Yorum