Puan: 8.49
Bookmark
86 kişi takip ediyor

Jujutsu Kaisen (TV)

Jujutsu Kaisen (TV) izle, Jujutsu Kaisen (TV) indir, Jujutsu Kaisen (TV) türkçe altyazılı izle, Jujutsu Kaisen (TV) serisini DonghuaTR üzerinde izle.
呪術廻戦
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 24 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Jujutsu Kaisen (TV) Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Jujutsu Kaisen (TV) Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Jujutsu Kaisen (TV) altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Jujutsu Kaisen (TV) Bilgi:

Bir çocuk… “doğru ölüm” için savaşır.rnrnZorluklar, pişmanlık, utanç… İnsanların hissettiği olumsuz duygular günlük hayatımızda gizlenen lanetlere dönüşür. Lanetler tüm dünyaya yayılır; insanları korkunç bir talihsizliğe, hatta ölüme götürebilir. Dahası, lanetler yalnızca başka bir lanetle defedilebilir.rnrnItadori Yuji sıradan bir lise hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahiptir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. Artık İki Yüzlü Hayalet ile aynı bedeni paylaşmaktadır. Büyücülerin en güçlüsü olan Gojo Satoru’nun yönlendirmesiyle, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Büyükşehir Teknik Büyücülük Lisesi’ne kabul edilir. Böylece, bir laneti def etmek için lanete dönüşen çocuğun kahramanlık masalı; asla geri dönemeyeceği hayatı başlar.

 

Diğer İsimleri: Sorcery Fight, 呪術廻戦

Uyarlama: Jujutsu Kaisen (Manga)

Diğer Hikâye: Jujutsu Kaisen, Kaikai Kitan

Yorum