Puan: 8.09
Bookmark
6 kişi takip ediyor

Kaichou wa Maid-sama!

Kaichou wa Maid-sama! izle, Kaichou wa Maid-sama! indir, Kaichou wa Maid-sama! türkçe altyazılı izle, Kaichou wa Maid-sama! serisini DonghuaTR üzerinde izle.
会長はメイド様!
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2010 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 26 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kaichou wa Maid-sama! Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kaichou wa Maid-sama! Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kaichou wa Maid-sama! altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kaichou wa Maid-sama! Bilgi:

Seiga lisesi, tamamen erkek lisesiyken birkaç yıl önce karma bir lise haline gelmiştir. Erkeklerin çoğunlukta olması ve eski alışkanlıkları, yeni gelen kızları zor durumda bırakmaktadır. Okulun kız öğrencilerinden Misaki Ayuzawa bu durumu değiştirmek ister. Zamanla okulda sert, erkek düşmanı yapısıyla tanınan Misaki hocalarının güvenini kazanarak öğrenci konseyi başkanı seçilir. Fakat ailesinin maddi durumu kötü olan Misaki okul sonrası bir cafede part-time çalışmak zorundadır. Okuldaki şöhretini korumak için bu durumu gizlemek isterken okulun popüler öğrencilerinden Takumi Usui’nin Misaki’yi görmesiyle okuldaki şöhreti tehlikeye düşer.

Uyarlama: Kaichou wa Maid-sama! (Manga)

Diğer İsimleri: Maid Sama!, Class President is a Maid!, 会長はメイド様!

Kaichou wa Maid-sama! Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum